T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Ergin Ağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Ders Öğretmenleri Listesi

 

9. SINIFLAR
Sıra Sınıf T Ders Adı Saat Öğretmen Öğretmen
1 A9A S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 İLKER DEMİRKOL  
  A9A   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SEMRA YALÇIN  
  A9A   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9A   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 RUKİYE KAYNAK  
  A9A   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9A   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9A   KİMY - KİMYA 2 KÜBRA KONUKÇU  
  A9A   MAT9 - MATEMATİK 6 HÜLYA AYDIN TOPÇU  
  A9A   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9A   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 SEDAT SAROHAN  
  A9A   S TEM - SEÇ. TEMEL DİNİ BİLGİLER 2 HASİBE HASTÜRK  
  A9A   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SEMRA YALÇIN  
  A9A   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 SERDAR ÇETİN  
  A9A   TAR - TARİH 2 BİLGİN YETEROĞLU DAĞAŞAN  
  A9A   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 SEDAT SAROHAN  
  A9A   YB9 - YABANCI DİL 5 HAYRİYE BAŞOL  
2 A9B S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 İLKER DEMİRKOL  
  A9B   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9B   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9B   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 NALAN ÇİÇEK  
  A9B   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9B   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9B   KİMY - KİMYA 2 KÜBRA KONUKÇU  
  A9B   MAT9 - MATEMATİK 6 NURGÜL BAHAR SÖNMEZ  
  A9B   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 SERDAR ÇETİN  
  A9B   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 NURCAN ABDİOĞLU  
  A9B   S TEM - SEÇ. TEMEL DİNİ BİLGİLER 2 RUKİYE KAYNAK  
  A9B   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9B   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 SERDAR ÇETİN  
  A9B   TAR - TARİH 2 BİLGİN YETEROĞLU DAĞAŞAN  
  A9B   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 MEHTAP SAROHAN  
  A9B   YB9 - YABANCI DİL 5 NURCAN ABDİOĞLU  
3 A9C S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 GÜRBÜZ ŞAHİN  
  A9C   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SEMRA YALÇIN  
  A9C   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9C   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 NALAN ÇİÇEK  
  A9C   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9C   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9C   KİMY - KİMYA 2 FERİD ÖZCAN  
  A9C   MAT9 - MATEMATİK 6 SEDA ÇİÇEK  
  A9C   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9C   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 MURAT ŞEN  
  A9C   S HZM - SEÇ. HZ. MUHAMMED`İN HAYATI 2 SONER LİMAN  
  A9C   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SEMRA YALÇIN  
  A9C   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9C   TAR - TARİH 2 BİLGİN YETEROĞLU DAĞAŞAN  
  A9C   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 MURAT ŞEN  
  A9C   YB9 - YABANCI DİL 5 NURCAN ABDİOĞLU  
4 A9D S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 GÜRBÜZ ŞAHİN  
  A9D   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9D   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9D   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 NALAN ÇİÇEK  
  A9D   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9D   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9D   KİMY - KİMYA 2 FERİD ÖZCAN  
  A9D   MAT9 - MATEMATİK 6 ENVER CEBELOĞLU  
  A9D   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 SERDAR ÇETİN  
  A9D   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 NALAN ÇİÇEK  
  A9D   S TEM - SEÇ. TEMEL DİNİ BİLGİLER 2 HASİBE HASTÜRK  
  A9D   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9D   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 SERDAR ÇETİN  
  A9D   TAR - TARİH 2 SONER LİMAN  
  A9D   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 EMEL SARIKAYA  
  A9D   YB9 - YABANCI DİL 5 HALE TAŞ ZENGİN  
5 A9E S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 GÜRBÜZ ŞAHİN  
  A9E   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SEMRA YALÇIN  
  A9E   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9E   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 RUKİYE KAYNAK  
  A9E   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9E   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9E   KİMY - KİMYA 2 FERİD ÖZCAN  
  A9E   MAT9 - MATEMATİK 6 SEDA ÇİÇEK  
  A9E   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9E   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 HAYRİYE BAŞOL  
  A9E   S KUR - SEÇ. KURAN-I KERİM 2 NALAN ÇİÇEK  
  A9E   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SEMRA YALÇIN  
  A9E   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 SERDAR ÇETİN  
  A9E   TAR - TARİH 2 BİLGİN YETEROĞLU DAĞAŞAN  
  A9E   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 AHMET TAŞAN  
  A9E   YB9 - YABANCI DİL 5 HAYRİYE BAŞOL  
6 A9F S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 İLKER DEMİRKOL  
  A9F   BİY 9 - BİYOLOJİ 2 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9F   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  A9F   DİN 9 - DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ 2 RUKİYE KAYNAK  
  A9F   FİZ - FİZİK 2 BESTAMİ AKIN  
  A9F   GSAN - GÖRSEL SANATLAR/MÜZİK 2 NARİN ÖNDER  
  A9F   KİMY - KİMYA 2 FERİD ÖZCAN  
  A9F   MAT9 - MATEMATİK 6 NURGÜL BAHAR SÖNMEZ  
  A9F   MESGEL - MESLEKİ GELİŞİM 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9F   REBYÖ - REHBERLİK VE YÖNLENDİRME 1 FERİD ÖZCAN  
  A9F   S TEM - SEÇ. TEMEL DİNİ BİLGİLER 2 NALAN ÇİÇEK  
  A9F   SAĞL - SAĞLIK BİLGİSİ VE TRAFİK KÜLTÜRÜ 1 SAVAŞ BOZTAŞ  
  A9F   SEÇBİL - SEÇMELİ BİLGİSAYAR BİLİMİ 2 ERTUĞ YALÇIN  
  A9F   TAR - TARİH 2 SONER LİMAN  
  A9F   TDE - TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 5 DUYGU ÖCAL  
  A9F   YB9 - YABANCI DİL 5 HALE TAŞ ZENGİN  
10. SINIFLAR
Sıra Sınıf T Ders Adı Saat Öğretmen Öğretmen
7 10A-BÜ S BED - BEDEN EĞİTİMİ 2 İLKER DEMİRKOL  
  10A-BÜ   BHİZM - BÜRO HİZMETLERİ 5 ABDULKADİR HALAÇLI YASEMİN DEMİRBAŞ LÖK
  10A-BÜ   BİY - BİYOLOJİ 2 SAVAŞ BOZTAŞ  
  10A-BÜ   BKLAV - STANDART TÜRK KLAVYESİ 3 ABDULKADİR HALAÇLI YASEMİN DEMİRBAŞ LÖK
  10A-BÜ   COĞ - COĞRAFYA 2 MEHMET SALİH SÜCÜLLÜ  
  10A-BÜ   DİKS - DİKSİYON 2 DUYGU ÖCAL  
 
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 04.10.2018 - Güncelleme: 27.10.2018 16:55 - Görüntülenme: 113
  Beğen | 0  kişi beğendi