T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BURSA / OSMANGAZİ - Ergin Ağaç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Haberler

Nis

 

 

Nis

Nis

Nis

Nis

Nis

Mrt

Okulumuz Büro Yönetim Alanı öğrencilerine,  09 Mart 2018 Cuma günü, saat 15:00 de  konferans salonunda; Orhan Holding Aş Yönetici Asistanı Serpil Soykan tarafından; “alanın piyasa uygulamaları” konulu bir konferans verilmiştir

Şbt

OKUMA YAZMA BİLMEYEN VATANDAŞLARIMIZ İÇİN OKUMA YAZMA KURSU AÇILACAKTIR. YAŞ SINIRI YOKTUR KATILMAK İSTEYENLER OKULUMUZA MÜRACAAT EDEBİLİR

Şbt

KARDEŞ OKUL PROJESİ KAPSAMINDA ÖĞRENCİ,ÖĞRETMEN VE VELİLERİMİZİN DESTEĞİ İLE DİYARBAKIR ÇINAR İLÇESİ SIRIMKESEN KÖYÜ YAPTIĞIMIZ YARDIM KAMPANYASI DAHİLİNDE 40 KOLİ MALZEME TOPLANMIŞTIR. 

TOPLANAN DEFTER, KİTAP, KALEM GİBİ KIRTASİYE MALZEMELERİ;TOPLAR VE SPOR MALZEMELERİ , KIYAFETLER, BOT VE AYAKKABILAR ULUSAL BİR KADRGO ŞİRKETİNİN DESTEĞİ İLE KARDEŞ OKULUMUZA ULAŞTIRILMIŞTIR.

Şbt

Sorumlu Öğrenciler Listesi Ve Dersleri

Kas

Okulumuz öğretmeni Ebru YAZICIOĞLU´nu göstermiş olduğu sportif başarılarından dolayı tebrik ediyoruz. 

Kas

30 Kasım 2017 Perşembe günü 11. sınıf öğrencileri ile birlikte Üniversite Tanıtım Günleri Etkinliği´ne yüz yirmi öğrenciyle katılım gerçekleştirilmiştir. 

Kas

10 Kasım 2017 tarihinde Atatürk´ü Anma Programı gerçekleştirilmiştir. Programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. 

Kas

Okul Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Nesrin ÖZBEY ÖKSÜZ tarafından 12. sınıf öğrencilerine YKS Sistemi Bilgilendirme Semineri verilmiştir. Çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Ekm

27 Ekim 2017 Cuma günü okulumuzda kutlama programı gerçekleştirilmiştir. Programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.